Bordea me dizajn industrial në çelik, dru dhe qelq - Auguste

  • Kod: AUGUSTE
lek 86.973,03
Material çeliku dhe druri
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 58
Thellësia (cm) 33
Lartësia (cm) 162.8

Dollap celiku me 2 dyer pishe dhe xhami, stil industrial.

Ky bufe me dizajn për dhomën e ndenjes përmban një strukturë çeliku të veshur me pluhur epoksi me bazë uji.
2 dyert karakterizohen nga futjet në dru pishe dhe xham me doreza çeliku që përmbyllin estetikën, për një rezultat me një stil industrial dhe elegant.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në