Made in Italy

Bordea me melamine e veshur me xhami pasqyre Prodhuar në Itali - Morgana

 • Made in Italy
 • Kod: MORGANA
Lekë 226,217 Lekë 251,352 -10%
Material Melamine, mdf dhe xhami
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Gjatësia (cm) 120
Thellësia (cm) 50
Lartësia (cm) 140

Bufe me 4 dyer melamine dhe mdf me futje xhami Made in Italy.

Bufe moderne e dhomës së ndenjes e prodhuar në Itali me strukturë melamine , 4 dyer në MDF me një raft praktik secila brenda, të pasuruar me inserte elegante në xhami me efekt pasqyre dhe bazament ose këmbë në metal të lyer me ngjyrë të zezë . Një mobilie që luan rolin e një elementi funksional për organizimin e objekteve të ndryshme brenda ambientit të shtëpisë dhe njëkohësisht kontribuon në dhënien e elegancës dhe personalitetit të dhomës falë shpirtit të saj të rafinuar dhe përfundimeve të mrekullueshme të propozuara.

Një dollap i karakterizuar nga një estetikë bashkëkohore dhe një dizajn i sofistikuar i projektuar për përdorime të ndryshme dhe zona të ndryshme të shtëpisë, gjerësisht i personalizueshëm falë kombinimeve të mrekullueshme të ngjyrave të propozuara dhe tre varianteve të ofruara për bazën, duke ju lejuar kështu të luani me imagjinatën tuaj. dhe për të krijuar zgjidhjen perfekte të arredimit për shijet dhe nevojat tuaja.

Përfundimet në dispozicion :
 • strukturë gri pëllumb me futje pasqyre bronzi;
 • strukturë antraciti me futje pasqyre të tymosur.
Opsionet e disponueshme:
 • Baza 5 këmbë;
 • Baza 2 këmbë;
 • bazë sajë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro