Bordi anësor bashkëkohor i tre dyerve të bardha në MDF dhe dru metalik - Meghana

  • Kod: MEGHANA2
lek 136.452,26 lek 175.225,05 -22%
Material mdf dhe metali
Masat L 180 x D 45 x H 80 cm
Koha e dërgimit 7 ditë pune

Tavolinë anësore për dhomën e ndenjes me tre dyer në mdf të bardhë me bojë dhe metal të bardhë të pikturuar.

Tavolina anësore është një pjesë e mobiljeve që është vlerësuar gjithmonë pasi është praktike dhe në gjendje të ofrojë zgjidhje të panumërta për ruajtjen e sendeve të dobishme për të pasur gjithmonë në dispozicion.

Tabela anësore e lartë bashkëkohore Meghana karakterizohet me forma të thjeshta gjeometrike, por me një karakter të fortë dhe vendimtar.
Bërë me një strukturë MDF të pikturuar të bardhë me 3 dyer dhe bazë metalike të pikturuara të bardha.
Brenda ka gjashtë rafte me një kapacitet maksimal prej 8 kg secila, të cilat ndihmojnë për të rikrijuar rendin dhe pastërtinë.

E përkryer për të dhënë stil në zonën tuaj të jetesës dhe për të ofruar të gjithë hapësirën që ju nevojitet për të mbajtur gjithçka që dëshironi.

MDF (Fibreboard me Dendësi të Mesme) është një panel i marrë nga përpunimi i fibrave të drurit të njëtrajtshëm, i bashkuar së bashku me nxehtësinë, presionin dhe rrëshirën.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në