Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Bordi anësor me 4 dyer me 4 rafte të brendshme në Melaminë prodhuar në Itali - Hella

Kod: HELLA
lek 73.159,94 lek 98.775,90 -26%

madein_italy

- +
Material
Melamina
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Gjatësia (cm)
110
Thellësia (cm)
42
Lartësia (cm)
140
Viadurini Living

Dollap i butë me dizajn modern në melaminë rezistente ndaj gërvishtjeve me 4 dyer dhe 4 rafte Prodhuar në Itali.

Dollapi është një mobilje e domosdoshme në një dhomë të gjallë ose dhomë ngrënie dhe zgjedhja e më të përshtatshmes nuk është gjithmonë e lehtë pasi ka modele të shumta në dispozicion, të materialeve, ngjyrave, formave dhe madhësive të ndryshme.
Elementi themelor që karakterizon një bufe është padyshim kapaciteti , por përveç kësaj është e nevojshme të merren parasysh faktorë të tjerë, siç janë hapësirat në dispozicion dhe mobilimi i dhomës.

Hella është një dollap i lartë i prodhuar në Itali me melaminë rezistente ndaj gërvishtjeve karakterizuar nga një dizajn praktik dhe funksional dhe nga prania e 4 dyerve me mentesha të amortizuara dhe 4 rafteve të brendshme gjithashtu në melaminë, ideale për organizimin dhe optimizimin e hapësirave.
Hella është në dispozicion në dy përfundime të ndryshme për të ofruar më shumë zgjidhje që mund të plotësojnë më së miri çdo lloj nevoje dhe të përputhen në mënyrë të përkryer me stile të ndryshme mobiljesh.

Madhësia : L 110 x P 42 x H 140 cm

Përfundon në dispozicion :
  • llak i bardhë mat;
  • lisi i erret
Udhëzimet e montimit dhe pajisjet e montimit të përfshira në pako.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi