Made in Italy

Bordi i dhomës së ndenjes me 4 dyer me dru të bardhë me shkëlqim ose rrasa 2 përmasash - Joris

 • Made in Italy
 • Kod: JORIS7
Lekë 40,313 Lekë 50,391 -20%
Material Trashësia e melaminës 16 mm
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune
Thellësia (cm) 43
Lartësia (cm) 86

Bufe druri me dizajn të zhdrejtë dhe modern me 4 dyer, prodhim italian.

Bufeja karakterizohet nga dizajni bashkëkohor me linja të zhdrejta dhe të holla me një pamje tërheqëse dhe interesante.
Për t'u vendosur në korridor, në hyrje apo në dhomën e ndenjes , dyert e përparme tërheqin vëmendjen, duke krijuar një efekt elegant dhe elegant.

E bërë nga druri i qëndrueshëm dhe rezistent i melaminës melamine, është një pjesë e mobiljeve që ju lejon të mbani rendin dhe të kurseni hapësirë, e lehtë për t'u pastruar dhe me një stil të përjetshëm.
Ndërsa produkti arrin i çmontuar, konsultohuni me udhëzimet e montimit duke i shkarkuar ato nga seksioni përkatës "Dokumentet".

Përfundimet në dispozicion:
 • me llak të bardhë me shkëlqim
 • melamine propozoj
Madhësitë e disponueshme:
 • gjatësia 160 cm
 • gjatësia 200 cm
Karakteristikat teknike:
 • 4 dyer me 2 rafte te brendshem prej druri te forte
 • Certifikimi FSC, i cili garanton një menaxhim pyjor të mbrojtur dhe miqësor me mjedisin, sipas standardeve të qëndrueshme sociale, ekonomike dhe ekologjike
 • Pastroni dyert me një leckë të butë, pa garzë (rekomandohet lëkura). Për sipërfaqet, përdorni një leckë pak të lagur
 • Dizajn italian
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro