Made in Italy

Bordi i dhomës së ndenjes me 6 dyer me dru të bardhë dhe panje ose rrasa 2 përmasash - Tiscali

 • Made in Italy
 • Kod: TISCALI2
lek 37.708,39 lek 47.135,48 -20%
Material Trashësia e melaminës 16 mm
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune

Komfeti me 6 dyer prej druri te bardhe dhe panje ose rrasa, 2 permasash prodhim Italie.

Bufeja për dhomën e ndenjes karakterizohet nga dizajni bashkëkohor i lëmuar dhe me shkëlqim , me linja minimale, pa doreza që tërheq me delikatesë vëmendjen falë kontrastit linear të drurit të melaminës i disponueshëm në dy përfundime.

E disponueshme në dy madhësi, është prej druri melamine të qëndrueshme dhe rezistente, me dyert e përparme me llak të bardhë me shkëlqim që krijojnë një efekt elegant dhe elegant të kombinuar me dy përfundimet e profilit të melaminës që ndan 6 dyert, për të krijuar një lojë interesante. me ngjyra dhe origjinale.

Është një mobilie që ju lejon të ruani rendin dhe të kurseni hapësirë, e lehtë për t'u pastruar dhe me një stil të përjetshëm.
Ndërsa produkti arrin i çmontuar, konsultohuni me udhëzimet e montimit duke i shkarkuar ato nga seksioni përkatës "Dokumentet".

Përfundimet në dispozicion:
 • Llak i bardhë me shkëlqim dhe melamine panje pereira
 • Melamine me llak dhe rrasa të bardhë me shkëlqim
Madhësitë e disponueshme:
 • gjatësia 210 cm
 • gjatësia 160 cm
Karakteristikat teknike:
 • 6 dyer me mentesha
 • Dizajn pa dorezë
 • Hapja me shtytje dhe tërheqje
 • Kapaciteti maksimal i ngarkesës: 40 kg
 • Certifikimi FSC, i cili garanton një menaxhim pyjor të mbrojtur dhe miqësor me mjedisin, sipas standardeve të qëndrueshme sociale, ekonomike dhe ekologjike
 • Pastrojeni me një leckë pak të lagur
 • Dizajn italian
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në