Bordi i dhomës së ndenjes nga druri dhe çeliku mango me 2 dyer dhe 3 sirtarë - Sinfony

  • Kod: SINFONY
lek 128.369,22 lek 151.022,62 -15%
Material dru mango dhe çeliku
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 150
Thellësia (cm) 38
Lartësia (cm) 85

Bufe prej druri mango, çeliku me 2 dyer dhe 3 sirtarë.

Ky bufe me dizajn për dhomën e ndenjes ka një strukturë me 2 dyer dhe 3 sirtarë prej druri mango me një bazë çeliku dhe një përfundim me bazë nitroceluloze.
Rezultati është një dizajn fshatar dhe i ngrohtë, me një stil etnik pothuajse indutrisale.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në