Made in Italy

Bordi i dhomës së ndenjes prej druri dhe metali bronzi Prodhuar në Itali - Bonaldo Dune

  • Made in Italy
  • Kod: DUNE
lek 653.802,47
Koha e dërgimit 45/50 ditë pune
Materiali bazë Metal
Materiali i strukturës Druri
Gjatësia (cm) 205
Thellësia (cm) 48
Lartësia (cm) 70

Bofoni i dhomës së ndenjes prej druri me bazë metalike Prodhuar në Itali.

Bufe moderne për hyrje ose dhomë ndenjeje prodhuar në Itali me strukturë të jashtme në dru të llakuar mat me finiturë bronzi, dyer në dru të rimeso me finiturë arre kanaleto dhe bazë metalike me finiturë bronzi e kompletuar me rafte xhami të brendshëm (kapaciteti maksimal 10 kg për raft). Një mobilie që krijon lojëra perspektive interesante dhe të paprecedentë duke nënvizuar format e ndryshme sipas këndvështrimit nga i cili vështrohet. Për të karakterizuar dizajnin janë dyert e përparme që kanë një sipërfaqe të valëzuar e cila i jep jetë një sërë dritash dhe hijesh të mrekullueshme ndërsa baza metalike ka një estetikë asimetrike dhe rrit figurën horizontale të bufesë. Një bufe me një personalitet elegant , me vëmendje në detajet më të vogla që bie në sy falë një karakteri rigoroz dhe imponues . Veçantia e tij e bën atë të përsosur për t'u vendosur si në një kontekst shtëpiak, ashtu edhe në një zonë zyre ose kontratash.

NB : bufeja është gjithashtu e disponueshme me një strukturë përfundimi me plumb dhe dyer prej druri lisi.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin "Kërkoni informacion ".

 

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në