Made in Italy

Bossini dush shiu kokën York me avion uji të rregullueshëm

  • Made in Italy
  • Kod: I00550000030009
lek 81.987,17
Kontaktoni me ne për të kërkuar një vlerësim të personalizuar! Dërgoni një email në info@viadurini.co.uk

Kreu dush i çelikut të pandryshkshëm në York , me llak uji të rregullueshëm .
Një kokë elegante dush me një model minimalist dhe një llak shiu freskues.
Koka e dushit York është bërë prej çeliku inox dhe është frymëzuar nga praktikimi dhe nga një dizajn thelbësor.
Komoditeti i ofruar është pika e takimit midis funksionalitetit të tij ekstrem dhe aftësisë për të kënaqur një ndjenjë të bukurisë dhe mirëqenies.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në