Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Brezi i banjës së mbulesave me rrota me dy mbathje të bëra në Itali - Belbel

Kod: BELBEL8
lek 42.643,29 lek 59.700,62 -29%

madein_italy

- +
Material
melamine dhe mdf
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Viadurini Bathroom

Dhoma gjilpërash banjo me dizajn modern me dy sirtarë me rrota, të punuar me dorë në Itali në melamine dhe MDF.

Belbel është një dollap banjo me rrota me dy sirtarë, me vija të dobishme dhe funksionale.
Karakterizohet nga një strukturë në melaminë të bardhë të lagur me rezistencë ndaj gërvishtjes me katër rrota të kthyeshme; përpara në mdf të mbuluar në PVC.
Vizat rrëshqitëse kanë një mbyllje të butë të ngushtë dhe doreza groove.

Në dispozicion në dy ngjyra dhe madhësi të ndryshme:
Ngjyrë
  • frontet me efekt konkret;
  • frontet e bardha mat.
matjet
  • L 60 x P 45 x H 57 cm;
  • L 90 x P 45 x H 57 cm.
MELAMINE: butësi, shkathtësi dhe qëndrueshmëri.
Melamina është një material i përbërë nga shtresa të ndryshme të chipboard, të shtypur dhe të mbuluar me letër të ngopur me rrëshirë melamine.
Mund të imitojë karakteristikat e materialeve të tjera, të tilla si druri dhe petëzimi, duke ruajtur aspektet e tij teknike të mrekullueshme: rezistente ndaj lagështirës dhe rezistent ndaj infiltrimeve. Këto dy karakteristika e bëjnë atë zgjidhjen ideale për krijimin e mobiljeve për zonën e banjës.
Lista e avantazheve të këtij materiali, rezistenca ndaj gërvishtjeve dhe nevoja për mirëmbajtje minimale plotësojnë listën.

Produkte të shikuara së fundmi