Brezi i sirtarëve të modeleve në rrota Nadia me 8 sirtarë

  • Kod: NADIA1
lek 122.797,08
Masat H.80,5 x L.75 x P.34 cm
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Brezi i sirtarëve të modeleve në rrota Nadia me 8 sirtarë
- 8 sirtarë me ngjyra
- kornizë druri e fortë bredhi
- përfundojë druri në moshë
- trajton përfundojë bakri
- rrota pa frena

Përmirësoni bukurinë e shtëpisë tuaj me elementët e mobiljeve të bëra nga Viadurini Collezione Living . Në këtë koleksion mund të gjeni shumë pjesë të ndryshme të mobiljeve, të konceptuara që i përshtaten çdo lloj ambienti: nga ato klasike deri tek ato moderne. Divane, tavolina dhe tavolina kafeje, kolltuqe, dollapë, llampa ... gjithçka që ju nevojitet për të mobiluar dhomat tuaja në një mënyrë unike dhe të personalizuar.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në