Brezi i sirtarëve të projektuesve me 12 sirtarë Chandra, prej druri të ngurtë

  • Kod: CHANDRA
Jashtë prodhimit
Masat H.95 x L.113 x P.40 cm
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Brezi i sirtarëve të projektuesve me 12 sirtarë Chandra, prej druri të ngurtë
- 12 sirtarë me ngjyra
- strukturë e ngurtë e drurit të bredhit
- përfundojë druri në moshë
- tryeza metalike me përfundim bakri
- këmbët metalike me përfundim bakri

Përmirësoni bukurinë e shtëpisë tuaj me elementët e mobiljeve të bëra nga Viadurini Collezione Living . Në këtë koleksion mund të gjeni shumë pjesë të ndryshme të mobiljeve, të konceptuara që i përshtaten çdo lloj ambienti: nga ato klasike deri tek ato moderne. Divane, tavolina dhe tavolina kafeje, kolltuqe, dollapë, llampa ... gjithçka që ju nevojitet për të mobiluar dhomat tuaja në një mënyrë unike dhe të personalizuar.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në