Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Fabrikë bronzi dhe hekuri në stilin e cilësisë së mirë Il Fanale, e bërë në Itali

Kod: LANT18-
lek 83.484,77

madein_italy

- +
Masat
230 x 460 mm
Koha e dërgimit
14 ditë pune
Il Fanale
Bronzi në stil të cilësisë së mirë dhe fanar hekuri Il Fanale
Llamba e dritës 1 x max 18W 2G10 - e pa përfshirë
IP
65

Koleksion Lanterne
Drita e butë dhe qelibar bëhet një protagonist absolut i këtyre serive të llambave të frymëzuara qartë nga tiparet orientale. Produktet e Koleksionit Lanterne, me korniza të bëra prej bronzi ose hekuri dhe qelqi të tejdukshëm, riinterpretojnë në një dritë bashkëkohore gjithë sharmin e atmosferës tipike të dritës së qirinjve.

Produkte të shikuara së fundmi