Made in Italy

Bufe druri me dyer dhe sirtarë me varëse Prodhuar në Itali - Bernice

 • Made in Italy
 • Kod: BERNICE
Lekë 42,854 Lekë 53,567 -20%
Material i fisnikëruar
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

Bofoni i dhomës së ndenjes në melamine me sirtarë rrëshqitës Prodhuar në Itali.

Bufe e ulët e dhomës së ndenjes e prodhuar në Itali me strukturë druri melamine në tone të thjeshta por elegante. Ai përbëhet nga ndarje me hapje të varur që ofrojnë një hapësirë të shkëlqyer ruajtjeje për objektet nga më të ndryshmet dhe 3 sirtarë qendrorë rrëshqitës që e bëjnë produktin edhe më funksional. Pjesa e përparme e përfundimit të bardhë ose prej druri, e kombinuar me dy përfundimet që mbulojnë pjesën e sipërme dhe të poshtme të produktit, tërheq vëmendjen, duke krijuar një efekt elegant dhe elegant për një lojë të thjeshtë dhe interesante ngjyrash.

Është një mobilje me një dizajn minimal që ndërthur një estetikë elegante me një dobi të gjerë . Ideale për t'u vendosur në korridor ose në zonën e hyrjes, dimensionet kompakte të këtij bufe ju lejojnë të ruani rendin dhe të kurseni hapësirë , duke u përshtatur në mënyrë perfekte në çdo ambient dhe duke krijuar harmoni të përsosur me elementët përreth.

Përfundimet në dispozicion:
 • e bardhë e llakuar;
 • panje e bardhë e llakuar dhe pereira;
 • propozoj dhe panje pereira.
Madhësitë e disponueshme:
 • W 140,9 x 43 x H 86 cm - 2 ndarje dhe 3 sirtarë rrëshqitës;
 • L 220 x P 43 x H 86 cm - 4 ndarje dhe 3 sirtarë rrëshqitës.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro