Made in Italy

Bufe me 2 Dyer per Sallon ne Melamine Made in Italy - Naditza

 • Made in Italy
 • Kod: NADITZA11
lek 30.098,33 lek 35.409,81 -15%
Material melamine
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Gjatësia (cm) 81.2
Thellësia (cm) 44.2
Lartësia (cm) 46

Bufe melamine e prodhuar ne Itali

Bufeja përbëhet nga 2 dyer me varëse të bëra speciale nga gdhendja gjeometrike në reliev në sipërfaqe, duke mbyllur 2 ndarje magazinimi , të cilat garantojnë hapësirë të madhe magazinimi. Është prej melamine dhe 100% Prodhuar në Itali . Ky produkt është i përshtatshëm për të kompletuar dekorimin e çdo zone ndenjeje falë përfundimeve të thjeshta dhe elegante që i japin dhomës një prekje unike dhe të paharrueshme. Materiali i përdorur garanton cilësi dhe rezistencë edhe me kalimin e kohës.

Ndër karakteristikat më të rëndësishme të melaminës është rezistenca e saj: ajo zgjat një kohë shumë të gjatë si material dhe është e vështirë për t'u gërvishtur. Edhe njollosja apo dëmtimi i melaminës nuk është i lehtë dhe kjo vetëruajtje e bën atë një material shumë funksional. DHE rezistent ndaj lagështirës dhe nuk ka frikë nga infiltrimet.

Përfundimet e disponueshme:
 • e bardhë me shkëlqim
 • propozoj
 • çimento bronx
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin e duhur " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në