Bufe me Strukturë në Dru Mango dhe Çelik në Stili Industrial - Vidia

  • Kod: VIDIA-SHOWROOM
lek 94.842,30 lek 118.552,88 -20%
Material Druri dhe çeliku
Masat L 125 x P 37 x H 80 cm
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

Tabela e punuar në stilin industrial me strukturë në dru mango dhe çelik.

Strukturë prej druri mango me bazë çeliku , përfundim me bazë nitroceluloze.

Madhësia: L 125 x P 37 x H 80 cm
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në