Made in Italy

Bufe Melamine me 2 Dyer per Sallon Prodhuar ne Itali - Naditza

  • Made in Italy
  • Kod: NADITZA33
lek 33.931,99 lek 42.414,99 -20%
Material melamine
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Gjatësia (cm) 121
Thellësia (cm) 39.2
Lartësia (cm) 86

Bufe melamine e prodhuar ne Itali

Bufeja përbëhet nga 2 dyer me varëse të bëra speciale nga gdhendja gjeometrike në reliev në sipërfaqe, duke mbyllur 2 ndarje ruajtëse dhe 3 ndarje të hapura që garantojnë hapësirë të madhe magazinimi. Është prej melamine dhe 100% Prodhuar në Itali . Ky produkt është i përshtatshëm për të kompletuar dekorimin e çdo zone ndenjeje falë përfundimeve të thjeshta dhe elegante që i japin dhomës një prekje unike dhe të paharrueshme. Materiali i përdorur garanton cilësi dhe rezistencë edhe me kalimin e kohës.

Ndër karakteristikat më të rëndësishme të melaminës është rezistenca e saj: ajo zgjat një kohë shumë të gjatë si material dhe është e vështirë për t'u gërvishtur. Edhe njollosja apo dëmtimi i melaminës nuk është i lehtë dhe kjo vetëruajtje e bën atë një material shumë funksional. DHE rezistent ndaj lagështirës dhe nuk ka frikë nga infiltrimet.

Përfundimet e disponueshme:
  • e bardhë me shkëlqim
  • propozoj
  • çimento bronx
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin e duhur " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë