Made in Italy

Bufe në Melamine 3 Dyer me Sirtar Qendror Prodhuar në Itali - Nerissa

  • Made in Italy
  • Kod: NERISSA
lek 29.806,92 lek 37.258,65 -20%
Material i fisnikëruar
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Gjatësia (cm) 120
Thellësia (cm) 40
Lartësia (cm) 82

Bufe me 3 dyer prej druri melamine me sirtar dhe 2 rafte Made in Italy.

Bufe dhome ndenjeje apo kuzhine e prodhuar ne Itali me strukture druri melamine ne tonalitete te thjeshta por elegante e kompletuar me 3 dyer me hapje me varen , 2 rafte qe e bejne produktin te bollshem dhe funksional dhe nje sirtar qendror rreshqites per ruajtjen e objekteve te ndryshme. Ideale për t'u vendosur në korridor ose në zonën e hyrjes, dimensionet kompakte të këtij bufe ju lejojnë të ruani rendin dhe të kurseni hapësirë , duke u përshtatur në mënyrë perfekte në çdo ambient dhe duke krijuar harmoni të përsosur me elementët përreth.

Është një mobilje me një dizajn minimal që ndërthur një estetikë elegante me një dobi të gjerë . Pjesa e përparme e përfundimit të bardhë ose prej druri, e kombinuar me dy përfundimet që mbulojnë pjesën e sipërme dhe të poshtme të produktit, tërheq vëmendjen, duke krijuar një efekt elegant dhe elegant për një lojë të thjeshtë dhe interesante ngjyrash.

Përfundimet në dispozicion:
  • panje e bardhë me llak me shkëlqim dhe pereira;
  • e bardhë me llak me shkëlqim dhe propozoj;
  • panje pereira dhe propozoj.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë