Made in Italy

Bufe projektuar prej druri me dyer 4 Ray, prodhim Italie

  • Made in Italy
  • Kod: RAY
lek 455.339,27 lek 535.693,26 -15%
Material druri
Masat 187x41x64 cm
Koha e dërgimit 20-30 dite pune
Peshë 50
Bufe projektuar prej druri me dyer 4 Ray, prodhim Italie
Bufeja Ray karakterizohet nga një mjeshtëri e realizuar duke përdorur materiale cilësore dhe duke përdorur përvojën e artizanëve të aftë italianë. Struktura është prej druri dhe ka 4 dyer. Baza është zbukuruar me një motiv klasik. Fund i bardhë me llak. Prodhuar në Itali.

Bufeja Ray mund të bëhet gjithashtu në përfundime të tjera ose të bëhet sipas masës. Na kontaktoni dhe kërkoni një ofertë.

Ky bufe u krijua falë bashkëpunimit të stafit ekspert, të specializuar në prodhimin e aksesorëve cilësorë të arredimit, me një sy gjithmonë të kthyer nga veçantia e traditës artizanale toskane. Prodhimi kryhet duke përdorur materiale të cilësisë së lartë, në respekt të plotë të ekologjisë dhe duke kryer përpunimin me dorë me kujdesin dhe profesionalizmin maksimal.
Produkt i prodhuar në Itali.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në