Bufe të brendshme me 4 dyer dhe 4 sirtarë në Old Pine - Allium

  • Eco Design
  • Kod: ALLIUM
lek 281.301,74
: lek 281.301,74
Material Druri i vjetër i pishës
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Gjatësia (cm) 200
Thellësia (cm) 50
Lartësia (cm) 91

Bofoni i brendshëm me 4 sirtarë dhe 4 dyer në dru pishe e vjetër në fund Brocantage

Bofoni i dhomës së ndenjes i bërë nga druri i pishës së vjetër në përfundim Brocantage. 4 sirtarët dhe 4 dyert me doreza dhe rafte të brendshme garantojnë kapacitet të madh. Artikulli i përshtatet çdo nevoje përdorimi duke ju lejuar të porosisni dhe organizoni më mirë hapësirat dhe objektet në tërësi ose duke i vendosur sipër.
Ky produkt i përdorimit të përditshëm bëhet i domosdoshëm për të kompletuar arredimin e çdo dhome ndenjeje, duke e shndërruar atë në një dëshmi të matur të një eksperience plot emocione.

Pisha e Vjetër nuk e ka të definuar mirë dru sapun dhe dru zjarri: druri i farës është i verdhë dhe mjaft i ngushtë, druri i zemrës është i kuqërremtë në të verdhë me një pamje të shndritshme për shkak të rrëshirës së pranishme. Ka një teksturë mesatare me kokërr të drejtë dhe qëndrueshmëri të mirë.

Dimensionet:
  • Lartësia: 91 cm
  • Gjatësia: 200 cm
  • Thellësia: 50 cm
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin e duhur " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë