Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Bufetë në tulipier dhe dru të plepit me 3 dyer në ngjyrën e hirit Angel

Kod: ANGEL BUFFET
lek 90.191,58

madein_italy

- +
Material
tuliperi, plep
Masat
158x47x103h.
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Viadurini Living
Bufetë në tulipier dhe dru të plepit me 3 dyer në ngjyrën e hirit Angel
Shuplakë me fund të butë në ngjyrë të bardhë të hirit, e përbërë nga tre dyer me raft të brendshëm dhe tre sirtarë në tulipier dhe plep. Prodhuar në Itali.

Produkte të shikuara së fundmi