Made in Italy

Butterflies pikturë në kanavacë Derti, dizajn italian bërë në Itali

  • Made in Italy
  • Kod: DERTI
lek 44.852,83 lek 56.115,87 -20%
Material 1
Masat 140 x 70 cm
Koha e dërgimit 7/10 ditë
Piktura e punuar me dorë në kanavacë Derti me fluturat.
Piktura në kanavacë, e punuar me dorë nga artizanë të aftë me material jo toksik dhe eko-të qëndrueshëm.
Pajtimi Derti përmban dy elementë rrëshirë me embossed.

Falë modelit të tij të rafinuar dhe elegant, Derti është në gjendje të harmonizohet me çdo lloj mobiljesh dhe ambienti.
Sillni një prekje origjinaliteti në shtëpinë tuaj!
Për më shumë informacion dhe citime mos hezitoni të na kontaktoni në info@viadurini.co.uk.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në