Made in Italy

Buzë kolltuqe me tapiceri me dy ngjyra, të bëra në Itali nga My Home

  • Made in Italy
  • Kod: LIPS
lek 457.647,72
Material çeliku dhe pëlhura
Masat H80xL76xW78 cm
Koha e dërgimit Javët 8/9
Kolltuk dizajni modern Buzë në pëlhurë me dy ngjyra të bëra në Itali nga My Home.
Një gjest i thjeshtë: një jastëk i madh, i butë i palosur në vetvete që jep efekte të papritura ngjyrash dhe ju fton të luani me tapiceri dhe ngjyra.

Kornizë çeliku e mbuluar me shkumë poliuretani dhe patë poshtë.
Këmbët në çelik të kuq të errët; rreshtim pëlhure me dy ngjyra: ngjyra e karavidheve nga ana e jashtme dhe modeli i qetë në pjesën e brendshme.

Matjet: H 80 x L 76 x D 78 cm

Falë hijeshisë së saj Made in Italy mund të vendoset lehtësisht në çdo mjedis shtëpiak dhe kontraktues.

NB : A doni një produkt të personalizuar? Shkruani në info@viadurini.co.uk për më shumë informacion.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në