Çadër e jashtme, 4x4 me strukturë alumini të përfunduar me antracit - Evan

  • Kod: EVAN
lek 182.800,19 lek 230.624,27 -21%
Material Poliester, alumin dhe çelik
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 400
Thellësia (cm) 400
Lartësia (cm) 275

Çadër kopshti 4x4 në poliestër me shtyllë alumini të pikturuar.

Struktura alumini e veshur me pluhur (poliester). Pol 100x60mm, 8 brinjë 33x20mm. Pëlhurë poliester gri e lehtë 250gr / m2 me veshje pa (poliamide). Baza kryq në çelik . Pol rrotullues 360 ° me pedale. Pjerrësia vertikale me dorezë me 5 pozicione. E pajisur me dorezë për anim të çadrës së djathtë / të majtë.

NB : pllakat nuk përfshihen.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në