Made in Italy

Çadër pëlhure luksoze dhe kopsht alumini prodhuar në Itali - Meridio

 • Kod: MERIDIO
lek 77.135,73 lek 110.193,90 -30%
Material Alumini dhe pëlhura
Koha e dërgimit 15 ditë pune

Çadër në natyrë me strukturë alumini antracit Prodhuar në Itali, me cilësi të lartë.

Çadër kopshti prodhuar në Itali me pëlhurë në pëlhurë teknike , strukturë në metal të veshur me pluhur, shtyllë Ø40 mm e pajisur me nyje alumini , brinjë tubi prej alumini të zbukuruara me brazda, kapakë në plastikë PE, jakë dhe kurorë në plastikë ABS dhe maja në najlon. Ka një mekanizëm hapje / mbyllje rrotull dhe është i pajisur me një litar të thurur (100% poliester) dhe shkop me nofulla për kyçje. Për më tepër, në sajë të strukturës së bashkuar do të jetë e mundur të drejtohet rroba duke lejuar kështu një veprim edhe më funksional kundër rrezeve të diellit. Ideale për ambiente të tilla si pishina dhe hotele, por edhe për hapësira shtëpiake si kopshte dhe tarraca, kjo ombrellë e jashtme ka një dizajn të thjeshtë dhe thelbësor, të pasuruar dhe të bërë unik nga ngjyrat e mrekullueshme në dispozicion që japin një prekje origjinale dhe avangarde. Baza nuk përfshihet.

Ngjyrat e disponueshme:
 • e kuqe;
 • E bardhë;
 • blu;
 • ngjyrë bezhë;
 • Gri
Dimensionet e pëlhurave të disponueshme :
 • diametri i rrumbullakët 200 x H 265 cm;
 • diametri i rrumbullakët 300 x H 265 cm;
 • katror L 200 x P 200 x H 265 cm;
 • katror W 300 x D 300 x H 265 cm;
 • drejtkëndëshe L 200 x P 300 x H 265 cm.
NB : struktura e ombrellës është gjithashtu e disponueshme në versionin e bardhë dhe është gjithashtu e mundur të kërkoni rroba në një gamë të gjerë ngjyrash të ndryshme.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një vlerësim duke përdorur formularin "Kërkoni informacion ".
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në