Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Çadër pëlhure në natyrë me strukturë metalike prodhuar në Itali - Solero

Kod: SOLERO1
lek 111.135,34 lek 157.782,28 -30%

madein_italy

- +
Material
Alumini dhe pëlhura
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Viadurini in the Garden

Çadër kopsht prej pëlhure me strukturë metalike teleskopike Prodhuar në Itali, artikull me cilësi të lartë.

Çadra e kopshtit e bërë prej pëlhure dhe metali të veshur me pluhur me fund të bardhë, shtyllë tubi Ø60 mm në alumin, brinjë tubash prej alumini me çlirim të shpejtë, të zbukuruara me brazda, kapakë plastikë PE, jakë najloni, kurorë dhe maje. Struktura e saj poli qendrore teleskopike ka një mekanizëm hapje / mbyllje rrotullimi dhe është i pajisur me një litar të thurur (100% poliester) dhe një mbështjellës litari për tu kyçur.

Një dizajn i thjeshtë dhe minimal karakterizon këtë produkt për mobilimin e hapësirave të jashtme të jetesës si kopshte, tarraca ose pishina në të cilat kërkohet një zgjidhje që është efektive kundër veprimit të rrezeve të diellit dhe në të njëjtën kohë një ide moderne që mund të plotësojë me personalitetin e rrethinës stil Falë edhe ngjyrave të mrekullueshme në dispozicion do të jetë e mundur të pasuroni mjedisin me një prekje unike dhe të stilit të lartë.
Baza nuk përfshihet.

Ngjyrat e disponueshme:
  • gri pëllumbi;
  • E bardhë;
  • Gri
Dimensionet e pëlhurave të disponueshme :
  • L 300 x P 300 x H 280 cm;
  • L 400 x P 400 x H 320 cm;
  • L 300 x P 400 x H 300 cm.
NB : struktura e ombrellës është gjithashtu e disponueshme në versionin antracit dhe është gjithashtu e mundur të kërkoni rroba në një gamë të gjerë ngjyrash të ndryshme.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një vlerësim duke përdorur formularin "Kërkoni informacion ".

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi