Made in Italy

Çadra me pëlhurë dhe kopsht alumini me cilësi të lartë prodhuar në Itali - Casio

 • Made in Italy
 • Kod: CASIO
lek 67.414,04 lek 79.310,64 -15%
Material Alumini dhe pëlhura
Koha e dërgimit 15 ditë pune

Çadër kopsht prej pëlhure me cilësi të lartë strukturë alumini Made in Italy.

Çadër kopshti prodhuar në Itali me mbulesë pëlhure , strukturë metalike të veshur me pluhur me shtyllë alumini, brinjë alumini me lëshim të shpejtë të zbukuruar me brazda, kapakë plastikë PE, jakë najloni, kurorë dhe maje. Ka një mekanizëm hapje / mbyllje rrotullimi dhe është i pajisur me një litar të thurur (100% poliester) dhe një kunj metalik për kyçje.
Dizajni i tij i thjeshtë dhe thelbësor e bën atë një zgjidhje veçanërisht të gjithanshme , prandaj ideale për mjediset më të larmishme të jashtme të tilla si pishina dhe hotele apo kopshte dhe tarraca ku është e nevojshme të zgjidhni një objekt që mund të kombinojë funksionalitetin dhe një anë thelbësore dekorative të aftë për të pasuroni mobiljet në një mënyrë inovative. Baza nuk përfshihet.

Ngjyrat e disponueshme:
 • struktura e antracitit me leckë ekru;
 • strukturë e bardhë me leckë të bardhë.
Dimensionet e pëlhurave të disponueshme :
 • L 300 x P 300 x H 263 cm;
 • L 400 x P 400 x H 313 cm;
 • L 300 x P 400 x H 283 cm.
NB : lecka është në dispozicion në një gamë të gjerë ngjyrash të ndryshme.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një vlerësim duke përdorur formularin "Kërkoni informacion ".
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në