Çajnik në Silver Metal dhe Luksoz Dizajn Xhami me Shkëlqim - Sbrillo

  • Kod: SBRILLO3
Lekë 14,557 Lekë 18,197 -20%
Material metal, qelq
Koha e dërgimit 7 dite
Kapacitet 1.4 l
Lartësia (cm) 34

Çajnik luksoz prej qelqi dhe metali argjendi.

Ky çajnik përmban një dizajn të rafinuar dhe elegant, të bërë tërësisht prej qelqi dhe metali argjendi të zbukuruar me një dekorim shkëlqyes.
Me pamjen e saj të stilit të lartë dhe të sofistikuar është në gjendje ta bëjë tryezën elegant, për një pamje luksoze dhe bashkëkohore.

Ideale për raste të veçanta, për të zbukuruar kontekstin dhe për të pasuruar setin me një shije dhe stil.

NB: gotat dhe shërbimi i qumështit dhe tasit të sheqerit nga i njëjti koleksion janë gjithashtu në dispozicion. Na kontaktoni për më shumë informacion.

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro