Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Candelabra në alumin prej ari me vezullim me 3 ose 5 flakë të Krishtlindjes - Lumiere

Kod: LUMIERE1
lek 12.913,11 lek 18.719,01 -31%
- +
Material
Alumini
Koha e dërgimit
7 ditë pune
Viadurini Lighting
Shandanë prej alumini të artë me stil klasik me 3 ose 5 flakë, të vlefshme edhe për atmosferën e Krishtlindjes.
Një shandan është një pajisje shtesë e çmuar dhe unike që mund të rrisë qirinjtë dhe të bëjë atmosferën ideale për një rast të veçantë.
Kjo shandanë me formë të përjetshme dhe klasike përmban një dizajn antik në alumin të artë dhe është ideal për dekorimin e shtëpive me një shije klasike dhe të rafinuar.
Qirinjtë aromatik dhe me ngjyra me kërcell të gjatë plotësojnë skenën për të sjellë një atmosferë të ngrohtë dhe mikpritëse në shtëpinë tuaj si ajo e festave të Krishtlindjeve.

Karakteristikat teknike:
  • Në alumin
  • Me vezullim
  • Masat me 3 flakë: l. 32 x f. 15.5 x orë 49 cm
  • Masat me 5 flakë: l. 32 x f. 15.5 x orë 51 cm
  • Ngjyra e artë

Produkte të shikuara së fundmi