Made in Italy

Çantë për grim për gra në copë me dekor të zemrës me rhinestones luksoze - Sullivan

  • Made in Italy
  • Kod: SULLIVAN
lek 6.967,22 lek 8.709,03 -20%
Material piket
Koha e dërgimit Artikulli 7 ditë pune i disponueshëm / 4 javë artikull për t'u prodhuar

Çantë kozmetike e bardhë natyrale me dekor zemre diamant i rremë, luks i vërtetë i prodhuar në Itali.

Vlera e traditës bashkohet me stilin e jetës moderne me këtë çantë kozmetike të bardhë natyrale në pëlhurë me efekt pikël me një dekor në formë zemre të formuar nga aurora borealis ose rhinestones të bardha.
E gjithanshme dhe elegante , mund të shërbejë si një kuti lapsi, mbajtëse objektesh ose çantë make-up.

Prodhuar në Itali e bërë me cilësi të lartë dhe e butë në pëlhurën e prekjes.
Lehtësia , liria, eleganca dhe pastërtia janë fjalët kryesore që përmbahen në këtë produkt me një bukuri fisnike dhe pëlhurë të hollë .

Komplementi u krijua për të përballuar dëshirën e sotme gjithnjë në rritje për të përjetuar çdo mjedis me intensitet dhe ekuilibër të thellë, në një tërësi harmonike të përsosjes, natyrës dhe mirëqenies.
Kështu, përmes vëmendjes në detaje dhe një modeli origjinal që tregon thelbin e bukurisë, lind një produkt autentik dhe artizanal , i cilësisë më të lartë për lëndët e para të zgjedhura, siç është liri më i pastër dhe pambuku më i butë. Papërsosmëria natyrore e materialit tregon kështu vlerën e thjeshtësisë , të mbyllur në një mjeshtëri elegante dhe delikate për një përvojë ndjesore sublime dhe sugjestionuese

Përfundon në dispozicion:
  • diamant i rremë dhe kristale me ngjyra aurora borealis
  • me rhinestones dhe kristale të bardha
Këshilla të dobishme : Lani produktin veçmas me ujë dhe sapun neutral në një maksimum prej 40 ° C, mos e zbardhni, mos e lini të thithë dhe mos e shtrëngoni me dorë.
Ne rekomandojmë hekurosjen në temperatura të ulëta dhe jo ekspozimin e drejtpërdrejtë në rrezet e diellit për të ruajtur integritetin e ngjyrës dhe fibrave natyrore.

NB: nuancat dhe ndryshimet në pamje me kalimin e kohës dhe midis veshjeve dhe veshjeve janë karakteristikat e veçanta të produktit, pasi është bërë me materiale natyrore.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë