Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Cantinetta Design Sideboard me mbathje druri dhe hekuri Mango - Sybil

Kod: SYBIL
lek 77.378,57 lek 116.117,91 -33%
- +
Material
Druri dhe hekuri
Masat
75x40x92 cm
Koha e dërgimit
7/10 ditë pune
Viadurini Living

Tavolina anësore me bodrum dizajni prej druri mango dhe hekuri.

Tavolinat anësore dhe tabelat anësore janë elemente që kalojnë një traditë të brendshme që ka qëndruar gjatë shekujve, duke arritur deri në ditët e sotme të rishikuara në një çelës modern dhe me stile novatore dhe gjithnjë të ndryshme. E përkryer për të dekoruar zonën e ndenjes me personalitet, ndërsa në të njëjtën kohë ju lejon të ruani mjeshtërisht objekte të dobishme që gjithmonë t’i keni në dorë. Viadurini Living ofron një përzgjedhje të tabelave anësore dhe tabelave anësore me një dizajn modern, klasik, duke kaluar nëpër stile eksentrike dhe origjinale.

Produkte të shikuara së fundmi