Made in Italy

Çarçafë me përmasa mbreti, teke dhe me përmasa të plota në liri të bardhë prodhuar në Itali - Bekimi

 • Made in Italy
 • Kod: BLESSYLEN
lek 12.086,72 lek 14.219,68 -15%
Material liri
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune
Me porosi Ky produkt mund të jetë bërë për të matur. Për informacion: clienti@viadurini.it ose plotësoni formularin e mëposhtëm Informacione Kërkesë

Çarçafë me përmasa mbretërore me cilësi të lartë, me një çarçafë të vetme dhe të plotë në liri të pastër krem të bardhë, të punuar me dorë në Itali.

Blessy është një çarçaf i këndshëm dhe delikat i punuar me dorë në Itali në liri të çertifikuar OEKO-TEX® Standard 100 , krem i bardhë.
OEKO-TEX STANDARD 100 është një standard unik i kontrollit dhe çertifikimit në sektorin e lëndëve të para tekstile, produkteve gjysëm të gatshme dhe të gatshme në të gjitha fazat e përpunimit, gjë që lejon identifikimin e atyre produkteve që nuk paraqesin ndonjë rrezik për shëndetin e konsumatori .

Në dispozicion në tre madhësi të ndryshme:
 • 170x290 cm beqar;
 • 210x290 cm i madhësisë së plotë;
 • 270x290 cm madhësia e mbretit.
Shënim: Fleta është bërë me masa më të bollshme sesa ato që deklarohen për të marrë parasysh tkurrjen pas larjes me ujë.

Karakteristikat e lirit tonë:
 • antistatike, nuk mban pluhur;
 • ndër fijet më rezistente në natyrë;
 • nuk plaket;
 • nuk lëshon garzë;
 • nuk thith erërat e këqija;
 • me çdo larje bëhet më e butë, duke mbajtur strukturën dhe shkëlqimin e saj të pandryshuar;
 • plotësisht e riciklueshme dhe e biodegradueshme.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në