Made in Italy

Fletë e pajisur me krevat dopio, të vetme ose të plotë në liri - Copertino

 • Made in Italy
 • Kod: COPERTINOB
lek 9.645,39 lek 11.347,51 -15%
Material liri
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune
Me porosi Ky produkt mund të jetë bërë për të matur. Për informacion: clienti@viadurini.it ose plotësoni formularin e mëposhtëm Informacione Kërkesë

Fletë e pajisur artizanale në Itali në liri të pastër krem të bardhë, me cilësi të lartë.

Copertino është një fletë e poshtme funksionale dhe praktike me kënde të punuar me dorë në Itali në liri të çertifikuar OEKO-TEX® Standard 100 , e bardhë.
OEKO-TEX STANDARD 100 është një standard unik i kontrollit dhe çertifikimit në sektorin e lëndëve të para tekstile, produkteve gjysëm të gatshme dhe të gatshme në të gjitha fazat e përpunimit, i cili lejon identifikimin e atyre produkteve që nuk paraqesin ndonjë rrezik për shëndetin e konsumatori.

E përsosur për të dhënë një ndjenjë të këndshme në dimër dhe freski në verë.

Në dispozicion në shtatë madhësi të ndryshme:
 • Krevat dopio 160x190 cm;
 • Krevat dopio 180x200 cm;
 • 80x200 cm teke;
 • 90x200 cm beqar;
 • Shtrat me madhësi të plotë 140x200 cm
 • Krevat dopio 170x200 cm;
 • Krevat dopio 160x200 cm.
Shënim: Fleta është bërë me masa më të bollshme sesa ato që deklarohen për të marrë parasysh tkurrjen pas larjes me ujë.
Ideale për dyshekët e lartë deri në 25 cm.
Shiritat elastikë aplikohen në 4 cepat e produktit.

Karakteristikat e lirit tonë:
 • antistatike, nuk mban pluhur;
 • ndër fijet më rezistente në natyrë;
 • nuk plaket;
 • nuk lëshon garzë;
 • nuk thith erërat e këqija;
 • me çdo larje bëhet më e butë, duke mbajtur strukturën dhe shkëlqimin e saj të pandryshuar;
 • plotësisht e riciklueshme dhe e biodegradueshme.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në