Made in Italy

Casilda Talenti dizajnon kolltukun për darkë në natyrë

  • Made in Italy
  • Kod: SET4-CASIPP
lek 108.190,95
Pako e 4 Artikuj
Sasia minimale e porosisë 4 Artikuj
Masat Element i vetëm: lartësia e karriges 79 cm x lartësia e sediljes 46 cm x L.65 cm x Thellësia 55 cm
Koha e dërgimit 20 ditë pune
Casilda Talenti dizajnon kolltukun për darkë në natyrë
Karrige të rehatshme për darkë në dizajn Casilda , të cilat janë pjesë e koleksionit të Icon nga Talenti. Linja e ikonës është sinonim i gjenialitetit, krijimtarisë dhe stilit. Produkte me një pamje elegante, të lindura nga bashkëpunimi me dizajnerë ndërkombëtarë. Ikona përmban produkte të zhvilluara për ambiente të jashtme por gjithashtu perfekte për mobilimin e ambienteve të brendshme prestigjioze.
Kolltuqet në natyrë Casilda karakterizohen nga një strukturë çeliku inox, e disponueshme në dy variante të ndryshme: në fund të mokka të krehur (I2) ose të artë (I3). Struktura është pikturuar dy herë dhe përfundimi i krehur i jep asaj një efekt material. Jastëkët nuk janë të lëvizshëm, por pastrohen lehtë, rezistent ndaj ujit, mund të marrin frymë dhe rezistent ndaj agjentëve atmosferikë. Mbushja e rehatshme është bërë nga "Quick Dry Foam", një material lagështues dhe antimikrobik. Struktura e veçantë qelizore e hapur e Shkumës së Thatë të Shpejtë garanton rrëshqitje të ujit dhe tharje shumë të shpejtë, duke parandaluar formimin e mykut.
Pëlhura tapiceri e jastëkëve është në dispozicion me ngjyra të ndryshme, në lidhje me përfundimin e zgjedhur për strukturën. Struktura mokka mund të kombinohet me pëlhura Jimmiz melange gri (C88) ose Jimmiz me ngjyrë bezhë të bardhë (C89), ndërsa struktura prej ari është e kombinuar me pëlhura të bardha Para Tempotest (C75).
Shiritat përgjatë strukturës së krahëve të krahut janë gjithashtu të disponueshëm në përfundime të ndryshme, sipas llojit të strukturës dhe jastëkëve të zgjedhur.
Projektuesi : Ramòn Esteve

Talenti është një kompani e dalluar nga krijimtaria dhe inovacioni i saj i kombinuar me traditën . Krijon pajisje shtesë për një produkt aktual të jashtëm , të rafinuar dhe të modës , të cilat pajtojnë në mënyrë të përsosur cilësinë e zejtarisë dhe teknologjinë e industrisë. Talenti hulumton dhe parashikon trendin e tregut, sot ai mburret me një gamë të gjerë të produkteve metalike unike dhe joshëse. Artikujt Talenti i nënshtrohen kontrollit të kujdesshëm të cilësisë dhe vëmendjes së vazhdueshme të detajeve. Shkathtësia është fjala kyçe që përmbledh aftësinë e Talenti për të lëvizur me elegancë brenda dhe jashtë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në