Çeliku me ngjyra dhe Takëm plastik Shërbimi i plotë 24 Copë - Nippo

 • Kod: NIPPOPOS
lek 5.880,71 lek 7.644,92 -23%
Material çeliku dhe plastika
Masat Lugë: h. 21 cm Pirun: h. 20.5 cm Thikë: h. 22 cm Lugë: h. 16.5 cm
Ngjyrë shumëngjyrësh
Koha e dërgimit 7 ditë pune

Komplet takëmesh prej plastike dhe çeliku me 24 pjesë.

Fjala kyçe e kësaj linje takëmesh është sigurisht shkëlqimi.
Ngjyrat e ndritshme të dorezës dhe detajet e kromuara bien në sy në pajisje, duke lëshuar gjallëri, duke u kombinuar me një dizajn të plotë dhe të lakuar që e bën çdo moment të kaluar në tryezë të përsosur.

Një stil i freskët, i shkrirë veror. Ky shërbim midis Japonisë dhe Mesdheut krijon një përzierje interesante dhe tërheqëse të aftë për të vendosur një humor të mirë në tryezë.

Karakteristikat teknike:
 • Çeliku
 • Dorezë plastike
 • Seti përbëhet nga 6 lugë çaji, 6 lugë, 6 pirunë, 6 thika.
 • Rezistent dhe i papërshkueshëm nga goditja
 • Lahet me dorë
 • Lugë: h. 21 cm
 • Pirun: h. 20.5 cm
 • Thikë: h. 22 cm
 • Lugë çaji: h. 16.5 cm
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në