Made in Italy

Çezmat e bidetit me 3 vrima Dorëzimi i brendshëm në bronz dhe qeramikë - Ernesta

 • Made in Italy
 • Kod: ERNESTABIDET1
lek 51.132,22 lek 72.362,57 -29%
Material bronzi i rëndë
Masat bombol me vrimë nxjerrëse: diametri 5,1 cm; pullat: diametri 6 x H 9 cm
Koha e dërgimit 4 javë pune

Mikser bidet me 3 vrima me dorezim te brendshem ne doreza bronzi dhe qeramike, prodhim artizanal ne Itali.

Kjo rubinet i rafinuar bidet me 3 vrima me kullim dhe shpërndarje të brendshme është bërë tërësisht me dorë nga mjeshtrit ekspertë të sektorit në bronz të rëndë , të hedhur në kallëpe që respektojnë sistemet artizanale të së kaluarës dhe të mbrojtur me një shtresë të trashë përfundimi të disponueshme me ngjyra të ndryshme. Veçantia jepet nga forma karakteristike e yllit të dorezës që kujton format tipike të pullave të së kaluarës, të bëra në qeramikën më të mirë italiane.
Produkti është krenar për një dizajn unik dhe ekskluziv të bërë në Itali , me materiale me cilësi premium, me detaje të personalizuara.

Çezmat në këtë koleksion janë krijuar me një shpirt anglez dhe janë ideale për adhuruesit e qeramikës. Shtë një artikull që përbën shprehjen maksimale të elegancës dhe përsosjes me një shije të lashtë të përjetshme, perfekt për mobilimin e zonave luksoze të banjës me cilësinë e besueshmërisë teknike të prodhimeve të prodhuara në Itali.

Përfundimet e disponueshme për dorezën:
 • qeramike e bardhe
 • qeramike e zeze
Në dispozicion në përfundime të shumta :
 • krom;
 • bronzi natyral;
 • bronzi;
 • nikel;
 • tunxh i lëmuar;
 • nikel i zi
Karakteristikat teknike:
 • Presioni minimal për funksionim të mirë: 0,5 bar.
 • Presion i rekomanduar për funksionim të mirë: 1.5 bar.
 • Kërkohet një leckë e butë për pastrimin e metaleve; mos përdorni lëndë gërryese, kaustike ose agresive.
 • Për sipërfaqet e kromit, përdorni një detergjent të butë ose sapun dhe ujë. Për të eleminuar shkallën e gëlqeres ne rekomandojmë produkte dhe bazën e acidit citrik. Pas pastrimit është e rëndësishme që të lahet dhe thahet sipërfaqja me kujdes.
Shënim: Janë të pajisura me selitë e diskut të qeramikës. Mjeshtëria e produkteve lejon një fleksibilitet ekstrem në krijimin e produkteve të bëra personalisht.
Furnizimi me çezmat dhe mobiljet e koordinuara të banjës të së njëjtës linjë është në dispozicion. Na kontaktoni për një vlerësim duke plotësuar formularin "Kërkoni informacion" .
Kullimi nuk është përfshirë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në