Made in Italy

Çezmë vaske prej bronzi moderne prodhuar në Itali - Parsio

 • Made in Italy
 • Kod: PARSIO
lek 252.970,11
Material bronzi
Masat H 85 x D 33.5 cm
Koha e dërgimit 4 javë pune

Çezmë e montuar në kuvertë me kolonë me devijues dhe dush doppleks prodhuar në Itali.

Prodhuar në Itali me materiale me cilësi të lartë si bronzi dhe të disponueshme në ngjyra të ndryshme:
 • Chrome: klasik i shkëlqyeshëm me përfundim kromi;
 • Djegia e zezë, grafit i errët, gri e akullt, gri e ngrohtë, rërë e lehtë, shkumës i bardhë: nga e bardha në të zezë që kalon nëpër hije të ndryshme gri për të kujtuar praninë e materies në natyrë;
 • Tunxh antik me shkëlqim, tunxh antik, argjend i shkrirë, bakër i modës: përfundon me një përfundim të krehur dhe efekt sipërfaqësor;
 • E zeza mbretërore, e argjendtë me gaz, ari i mrekullueshëm, bakri i butë, trëndafili i butë: ngjyra dhe hije të sofistikuara, të zbukuruara me efekte delikate dhe shkëlqime të ylbertë;
 • Ari Matt Majestic, Ari Matt Deluxe: ari i errët, në disa versione nga ari i verdhë në anglez.
Ky mikser është instaluar në dysheme, i pajisur me një aerator cache; sistem me hundë të shpejtë dhe të thjeshtë të pastër kundër shkallës, për heqjen e shkallës së gëlqeres me një gjest të thjeshtë dore dhe fishek disk qeramik .

Mirëmbajtja dhe pastrimi: Rekomandohet që të thahen pikat ose depozitat e ujit në produkt me një leckë të butë; mos lini pëlhura të lagura ose sfungjer të lagur; shmangni përdorimin e sfungjerëve gërryes ose pastrues që dëmtojnë sipërfaqen; mos përdorni për pastrimin e çdo lloj detergjenti që përmban klor ose përbërësit e tij të cilët mund të oksidojnë mikserin.
Për mirëmbajtje perfekte, çmontoni ajrosësin dhe zhyteni për disa orë në uthull të holluar dhe më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm, në mënyrë që të zhduken të gjitha papastërtitë dhe depozitat e gëlqeres.

NB: pjesa e integruar e mikserit e përfshirë në çmim.
Çorape PVC kundër rrotullimit (1200 mm).
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në