Chaise Longue në natyrë në Textilene dhe Alumini me Rrota, 4 Copë - Babilonia

 • Kod: BABILONIA
lek 90.235,40 lek 128.907,71 -30%
Material Tekstil dhe alumin
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 61
Thellësia (cm) 192
Lartësia (cm) 96

Shezlong kopsht alumini me mbështetëse mbështetur, 4 copë.

Struktura alumini e veshur me pluhur (poliester). Mbulesë tekstili 2x1 (me mbushje). Mbështetëse mbështetëse me 5 pozicione. Rrota plastike.

Përfundon në dispozicion:
 • E bardhë;
 • antracit;
 • e bardhë dhe gri;
 • gri pëllumb.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në