Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Checkerboard ose Ekran Kontrolli i Efektit Anësor Shtypur në Melaminë Prodhuar në Itali - Unika

Kod: UNIKA
lek 48.939,42 lek 66.083,16 -26%

madein_italy

- +
Material
Melamina
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Gjatësia (cm)
120
Thellësia (cm)
42
Lartësia (cm)
110
Viadurini Living

Dërrasë anësore me melaminë të bardhë, gri të errët ose lisi me dërrasë damari ose efekt të shtypur në ekran të një dizajni modern Prodhuar në Itali.

Dollapi është një njësi e domosdoshme ruajtjeje në çdo shtëpi dhe është perfekte për tu vendosur në dhomën e ngrënies, por në disa raste edhe në kuzhinë për ruajtjen e shërbimeve dhe rrobat e tryezës. Prandaj është thelbësore që të keni një dollap, i gjerë, praktik dhe i fortë në të njëjtën kohë. Një dollap mund të zgjerohet në lartësi ose gjerësi. Zgjedhja më e mençur është sigurisht diçka jo shumë e rëndë për të mbajtur pikën fokale të dhomës në tryezën e ngrënies dhe gjithashtu këshillohet të zgjidhni një dollap të pajisur me dyer dhe rafte për më shumë praktike.

Dollapi Unika është prodhuar tërësisht në Itali me materiale të cilësisë së lartë për të siguruar një produkt me jetëgjatësi dhe elegante në të njëjtën kohë.
Unika ka një strukturë melamine të disponueshme në 7 përfundime të ndryshme në mënyrë që të përpiqet të plotësojë çdo nevojë dhe ta lejojë atë të përputhet më mirë me çdo stil mobiljesh. Për më tepër, ky dollap ka një dërrasë të mrekullueshme ose efekt të shtypur në ekran në pjesën e përparme të tij dhe dyer dhe rafte të shumta brenda për t'ju lejuar të organizoni hapësirat në mënyrën më të mirë.

Madhësia: L 120 x P 42 x H 110 cm.

Përfundon në dispozicion :
  • llak i bardhë me shkëlqim;
  • llak me shkëlqim gri te erret;
  • Lisi Samoa;
  • llak i bardhë me shkëlqim me dizajne serigrafie;
  • llak i bardhë me shkëlqim me shtypje në ekran mëndafshi të trekëndëshave;
  • gri e errët e llakuar me shtypjen e ekranit në trekëndësha;
  • Lisi Samoa me dizajne të ekranit të mëndafshit.
Udhëzimet e asamblesë dhe rregullimi i pajisjeve të përfshira në paketë.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi