Made in Italy

Çift figurash qelqi me ngjyra Murano të prodhuara në Itali - Çift

 • Made in Italy
 • Kod: COUPLE
lek 34.088,15 lek 51.132,22 -33%
Material Gota e Muranos
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune

Një palë zbukurime prej xhami me ngjyra të punuar me dorë Murano prodhuar në Itali, me cilësi të lartë.

Palë elegante e Murano figurines qelqi krejtësisht të punuar me dorë në Itali përmes një procesi të etiketuar me krenari bërë në Itali siç ka qenë në qytetin e Venedikut nga viti 1200. Përdorimi i një material me vlerë të tillë të lartë dhe cilësi të lejon që të marrë produkte unike dhe me një të lartë vlera dekorative e aftë për të pasuruar mobiljet tuaja në një mënyrë krejtësisht unike dhe jokonvencionale, duke ju lejuar të revolucionarizoni stilin dhe personalitetin e saj .

Përfundon në dispozicion :
 • ari me fill të zi;
 • filigranë e bardhë dhe e artë;
 • filigranë rozë dhe ari;
 • Murin shumëngjyrësh dhe ari;
 • qelibar dhe ar;
 • e zezë dhe e artë;
 • rozë dhe ari;
 • e kuqe dhe ari;
 • ar;
 • aventurinë e zezë dhe e artë.
Madhësitë e disponueshme :
 • H 23 cm;
 • H 25 cm;
 • H 30 cm.
Shënim : meqenëse ky është një artikull i bërë me dorë në Itali, është e mundur të kërkohet realizimi i projekteve të personalizuara dhe të personalizuara. Për informacion dhe / ose kuotime na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Ne gjithashtu ju kujtojmë se, duke qenë një produkt i bërë me dorë, asnjë produkt nuk do të jetë krejtësisht identik me tjetrin. Secili artikull nënshkruhet dhe shoqërohet nga një certifikatë që vërteton dhe garanton origjinën e prodhuar në Itali .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në