Çift i Konzollave Moderne në Çelik me një Dizajn Origjinal dhe Minimal - Bishtat

  • Kod: PENNINI
lek 56.514,56 lek 80.934,44 -30%
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Materiali i strukturës çeliku
Gjatësia (cm) I madh: 105 I vogël: 97
Thellësia (cm) I madh: 34 I vogël: 29
Lartësia (cm) I madh: 86.5 I vogël: 79

2 Konzolë çeliku me një dizajn luksoz minimal dhe elegant.

Konsolë është një pajisje shtesë funksionale mobilimi , pasi është e dobishme për ruajtjen e çelësave dhe dokumenteve, por luan një rol themelor në harmoninë e mobiljeve.
Mund të vendoset në një dhomë të gjallë ose në një hyrje , ose pse jo edhe në një kuzhinë si një sipërfaqe mbështetëse, për një pikë referimi jo vetëm praktike, por edhe estetike.

Këto konsolë për dizajnin janë bërë tërësisht prej çeliku të veshur me pluhur epoksi.
Linjat simetrike dhe minimale përcaktojnë një stil të thjeshtë dhe të rafinuar, të aftë të përshtaten në çdo kontekst duke sjellë luks dhe elegancë .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në