Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Çift i Konzollave të Dizajnit Modern në Hekur dhe Qelq - Ferdie

Kod: FERDIE
lek 53.823,40 lek 80.735,09 -33%
- +
Material
Hekuri dhe qelqi
Masat
81x40.5x82 cm; 71x35.5x72 cm
Koha e dërgimit
7/10 ditë pune
Viadurini Living

Set i dy konzollave prej hekuri dhe xhami me dizajn modern.

Tavolina kafeje dhe tastierë ofrojnë rafte të rehatshme, të cilat mund të përdoren në dhoma të ndryshme të shtëpisë, nga hyrja, në dhomën e ndenjes, në dhomën e gjumit. Ato mund të përdoren për të vendosur drita ose elementë dekorativë si fotografi, suvenire dhe skulptura, ose për të ruajtur objekte të dobishme për t'i pasur gjithmonë pranë. Ju mund të zgjidhni nga shumë materiale të ndryshme , nga qelqi, tek druri te metali dhe shumë dizajne të ndryshme, në mënyrë që të gjeni atë që i përshtatet më së miri stilit të shtëpisë tuaj.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi