Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Çift i peshqirëve të banjës me ngjyra në Terry Pambuk dhe Liri - Senna

Kod: SENNA
lek 5.183,00 lek 7.176,45 -28%
- +
Material
90% pambuk, 10% liri
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Gjatësia (cm)
Peshqir për fytyrë: 60cm Peshqir për mysafirë: 40cm
Thellësia (cm)
Peshqir për fytyrë: 110cm Peshqir për mysafirë: 60cm
Viadurini Textile

Peshqir për fytyrë dhe bidet të vendosur në terri pambuku me shirita prej liri, të dizajnuar në Itali, i disponueshëm në ngjyra të ndryshme.

Kjo palë e shkëlqyeshme e peshqirëvefytyrës dhe bidet ka një karakter të veçantë elegant dhe bashkëkohor, i cili harmonizon funksionalitetin dhe estetikën , për një mobilje të rafinuar të aftë për të personalizuar çdo mjedis.

Vlera e tij buron nga zgjedhja e përdorimit të fijeve natyrore që i bëjnë këto peshqirë jashtëzakonisht të butë dhe të ëmbël në prekje , duke lejuar larjen e lehtë pa nevojën e hekurosjes.
Sfungjeri i pastër pambuku, në fakt, jep një dizajn të butë dhe natyral , të pasuruar me një flakë liri delavè .
Ngjyrosja e rrobave prej liri i bën ngjyrat e ngopura më me pluhur, duke rritur kështu bukurinë natyrore të pëlhurës, duke krijuar hije unike dhe duke rritur cilësitë e saj.

Lëreni veten të frymëzohet nga stili i tyre thelbësor, por modern dhe i përjetshëm, për një mbështjellje të pakufishme me një pamje të matur dhe elegante.

Përmasat:
  • 60 x 110 cm
  • 40 x 60 cm
Ngjyrat e disponueshme:
  • E bardhe
  • rozë
  • ari
  • burgundy
NB: bezhë, urtë, letër sheqeri, blu mesnate dhe gri e tymosur janë gjithashtu të disponueshme sipas kërkesës. Për më shumë informacion ose një vlerësim falas, na kontaktoni duke plotësuar formularin "Kërkoni informacion".

Përbërja:
  • Sfungjer shumë i butë në ngjyrë të thjeshtë prej pambuku të pastër 530gr. me flakë liri të lyer me rroba, shkallë të shkëlqyeshme të absorbimit dhe rezistencë ndaj cikleve të larjes.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi