Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Çift llambash LED muri në çelik të pandryshkshëm, pleksiglas dhe alumin - Salce

Kod: SALICE
lek 68.475,32 lek 85.175,52 -20%
- +
Masat
10 x 11 x 10 cm
Koha e dërgimit
7/10 ditë pune * koha e dorëzimit mund të rritet nëse produkti nuk është i disponueshëm në magazinë
Viadurini Bathroom

Llambë muri LED në çelik inox, pleksiglas dhe alumin.

Llambë muri LED në çelik inox, pleksiglas saten dhe alumini të lëmuar. Ekrani i çelik inox i kromuar me pasqyrë imponon drejtimin e burimit të dritës duke krijuar efekte drite. Drita LED e gjeneratës së fundit dhe prodhimi krejtësisht italian janë një garanci sigurie dhe cilësie absolute.

650 Lumen, kllapa për fiksim të mundshëm të kornizës së pasqyrës të përfshirë, transformator në kutinë e çelikut të kromuar që tërhiqet. IP 44

Zgjedhja për të bërë një koleksion ndriçimi është e domosdoshme. Format perfekte si lavamanët e rinj ose tonet e ngrohta dhe bindëse si ato të mobiljeve të reja të dru tik, nuk mund t'i bënin pa dritën e duhur. LED u zgjodh me një cilësi të patejkalueshme të dritës, çelik inox dhe alumin, pleksi saten, 100% prodhuar në Itali dhe shumë dizajn. Forma diskrete dhe të edukuara mirë, pranitë e ndriçuara jo më të pasura, por protagoniste në banjë dhe në shtëpi.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi