Çift qëndrimi ombrellë në çelik të bardhë ose taupe Homemotion - Brello

 • Kod: BRELLO
lek 8.599,14 lek 10.116,63 -15%
Material Çeliku
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 15.5 / 18
Thellësia (cm) 15.5 / 18
Lartësia (cm) 49

Dy çadra moderne ombrellë me strukturë çeliku të pikturuar dhe dekorime.

Çift palë çadrash me madhësi të ndryshme me strukturë çeliku të veshur me pluhur epoksi me dekor në formë ombrellë.

Matjet:
 • L 15,5 x D 15,5 x H 49 cm;
 • L 18 x P 18 x H 49 cm.
Ngjyrat e disponueshme :
 • E bardhë;
 • gri pëllumb.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në