Çift qëndrimi ombrellë prej porcelani me Homemotion Decal - Jumbo

  • Kod: JUMBO
lek 26.096,23 lek 30.701,44 -15%
Material Porcelani
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 20
Thellësia (cm) 20
Lartësia (cm) 46

Çift palë çadrash prej porcelani me dekal.

2 stenda ombrellë cilindrike të bëra prej porcelani të zbukuruara me dekale të zezë dhe të bardhë.

Madhësia: diametri 20 x H 46 cm
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në