Çift qëndrimi ombrellë të zbukuruar me duar në porcelanin e lëvizjes - Siklet

  • Kod: DISAGIO
lek 21.429,68 lek 31.097,96 -31%
Material Porcelani
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 20
Thellësia (cm) 20
Lartësia (cm) 46

2 mbajtëse çadre cilindrike të bëra prej porcelani me dekorime të bëra me dorë.

Çift palë çadrash cilindrike me strukturë porcelani me ngjyrë të bërë me dorë dhe model të modeluar.

Madhësia: diametri 20 x H 46 cm
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në