Çifti i Tavolinave Kafe të Ulëta të Rrumbullakëta të Ulëta prej qelqi dhe hekuri - Mirna

  • Kod: MIRNA
Lekë 45,567 Lekë 50,630 -10%
Material Hekuri dhe qelqi
Masat diametri 81x47 cm; diametri 71x43 cm
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

Një palë tavolina kafeje me dizajn të ulët në hekur dhe qelq.

Tavolinat dhe konzollat e kafesë ofrojnë rafte të rehatshëm, të cilët mund të përdoren në dhoma të ndryshme të shtëpisë, nga hyrja, në dhomën e ndenjes, në dhomën e gjumit. Ato mund të përdoren për të vendosur pika të lehta ose elemente dekorative të tilla si fotografi, suvenire dhe skulptura, ose për të ruajtur objekte të dobishme që i keni gjithmonë në dorë. Ju mund të zgjidhni nga shumë materiale të ndryshme , nga xhami, tek druri në metal dhe shumë modele të ndryshme, në mënyrë që të identifikoni atë që i përshtatet më shumë stilit të shtëpisë tuaj.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Aicel
  • Confindustria
  • Sectigo
  • Sonosicuro