Çift vazo dekorative në gotë transparente me dekor të gdhendur - Portocervo

 • Kod: PORTOCERVO
lek 51.567,25
Material Xhami
Koha e dërgimit 30 ditë pune
Gjatësia (cm) 18/15
Thellësia (cm) 18/15
Lartësia (cm) 25/35

Çift vazo cilindrike në xham transparent me dekor, dizajn modern.

Një palë vazo moderne dekorative me një dizajn modern të bërë nga xhami transparent me dekor linear të gdhendur me efekt kristali. Thjeshtësia dhe përsosja vijnë së bashku për t’i dhënë jetë një elementi dekorativ të gjithanshëm që karakterizohet nga eleganca e përjetshme e xhamit të pasuruar nga modeli i veçantë gjeometrik i gdhendur në sipërfaqe i cili pasuron estetikën me një prekje ekskluzive . Thelbësia e formave të saj, si dhe përfundimi neutral lejojnë që këto vazo të vendosen në çdo kontekst modern mobilimi brenda të cilit ato plotësojnë pamjen e dhomës në një mënyrë origjinale.

Matjet :
 • diametri 18 x H 25 cm;
 • diametri 15 x H 35 cm.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në