Çifti i ombrellës moderne në çelik dhe lëvizje prej lëkure - Umbro

 • Kod: UMBRO
lek 8.944,56 lek 11.180,70 -20%
Material Çeliku dhe lëkura
Koha e dërgimit 15 ditë pune

Çift palë çadrash të bëra prej çeliku të pikturuar dhe lëkurë imituese.

Dy baza çadre me strukturë në çelik të pikturuar dhe pluhur epoksi me futje në lëkurë imituese (PU).

Madhësitë e disponueshme :
 • Cilindrike : diametri 20 x H 48 cm - diametri 22 x H 52 cm;
 • Katrori : P 15,5 x D 15,5 x H 48 cm - W 19 x D 19 x H 52 cm.
Ngjyrat e disponueshme :
 • e bardhë dhe kafe;
 • gri dhe bezhë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në